🌸
Genshin Impact
7 konu · 15 mesaj
7 Konu
🌸
Genshin Impact'te element reaksiyonlarının optimal sıralaması nasıl belirlenir?
831
🌸
Which Genshin Impact progression style do you prefer for new content?
821
🌸
Genshin Impact'te karakter yükseltme, kaynak verimliliği ve taktiksel rota önerileri
541
🌸
How does the Elemental Resonance system affect composition in Genshin Impact?
691
🌸
Genshin Impact story writing: fairy tale or half-baked mess?
62
🌸
Gacha sistemleri nasıl adaletli hale getirilebilir?
71
🌸
Gacha sistemleri nasıl çalışıyor?
101